Popôrodná gélová vložka

Kód: FP1030
Neohodnotené
€21,78
Vypredané
Popôrodná gélová vložka Femé Pad® bola špeciálne navrhnutá pôrodnou asistentkou a trojnásobnou matkou Dr. Mary Steen. Hlavným zámerom bola okamžitá úľava od bolesti po pôrode, spôsobená popôrodným zranením a šitím. Popôrodná gélová vložka predstavuje chladiaci, upokojujúcu a ochrannú alternatívu.

Detailné informácie

Všetok tovar máme SKLADOM
Všetok tovar
máme SKLADOM
Zákaznícka linka
Zákaznícka linka
+420 546 223 234
Záruka výmeny alebo vrátenia tovaru
Záruka výmeny
alebo vrátenia tovaru

Podrobný popis

Popôrodná gélová vložka Femé Pad® bola špeciálne navrhnutá pôrodnou asistentkou a trojnásobnou matkou Dr. Mary Steen. Hlavným zámerom bola okamžitá úľava od bolesti po pôrode, spôsobená popôrodnými zraneniami a šitím. Popôrodná gélová vložka predstavuje chladiacu, ukľudňujúcu a ochrannú alternatívu.

Popôrodná gélová vložka Femé Pad® sa používa k úľave pri vaginálnom podráždení a bolestivosti počas tehotenstva a po pôrode. Ženské perineum, čiže pošvová hrádza (miesto medzi pošvovým otvorom a konečníkom) sa počas pôrodu rozťahuje a môže dôjsť k natrhnutiu. V niektorých prípadoch preto musí pôrodná asistentka alebo doktor vykonať nastrihnutie hrádze. Tieto dva tipy poranenia môžu vyžadovať stehy. Opuch a pomliaždenie sa dostavia veľmi rýchlo a žena sa musí s touto bolesťou a nepohodlím stretávať až niekoľko dní. Ženám je zvyčajne odporučené užívanie liekov proti bolesti, vymývanie rany alebo používanie ľadového obkladu k zmierneniu bolesti a znecitliveniu postihnutého miesta. Táto možnosť je však značne nepohodlná a ťažko aplikovateľná pri bežnom nosení.

Špeciálne navrhnutá popôrodná vložka Femé Pad® ponúka komfortnejšie a ľahšie aplikovateľné riešenie, ako chladiť bolestivé miesta. Vďaka svojmu tlmiacemu efektu pomáha zmierniť tlak pri dosadaní, čo ženám umožňuje pohodlnejšie sedenie pri kojení. Pri aplikácií vložky na bolestivé miesto dôjde k zastaveniu nepríjemnej pulzujúcej bolesti, ktorá môže byť pre mnoho žien stresujúca. Vložka pre ženy predstavuje niekoľko výhod, ľahko sa používa, ako v nemocnici, tak v prostredí domova, je neinvazívna, diskrétna a pohodlná. Žena si môže byť istá, že používanie vložky je celkom bezpečné a nemá žiadny negatívny vplyv na ženu alebo dieťa. Potrebné sú vždy dve popôrodné vložky Femé Pad®, jedna na nosenie, druhá pre umiestnenie v mrazničke.

Gélová vložka Femé Pad® sa na dve hodiny umiestni do mrazničky a potom sa aplikuje na postihnutú oblasť. Je vytvarovaná s ohľadom na ženské tvary, a preto skvele sedí. Ku každej vložke je k dispozícií gázové puzdro, do neho je vhodné vložku pred aplikáciou umiestniť.

Balenie obsahuje:

  • 2 gélové vložky,
  • 10 gázových obalov,
  • plastové vrecko pre uloženie gélovej vložky do mrazničky.

Pre dosiahnutie maximálneho komfortu po pôrode doporučujeme použiť vložku Femé Pad® spolu s prsnými gélovými vložkami Breast Soother, ktoré sú praktickým pomocníkom predovšetkým spočiatku kojenia a pri úprave laktácie, kedy Vám prinesú poznateľnú úľavu pomocou ochladzovania alebo nahrievania bolestivých prsníkov.

Údržba je veľmi ľahká, vložku stačí umyť v teplej mydlovej vode a pred umiestnením do ochranného puzdra ju riadne vysušiť.

Tento produkt je určený pre ženy, bol špeciálne navrhnutý za pomoci a podpory pôrodných asistentiek. Je to prirodzená cesta, ako zmierniť bolesť a nepohodlie spojené s pôrodom. Vďaka tomu si tak žena môže omnoho viac užívať prvé chvíle so svojím bábätkom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: