Prsný scan (breast scan)

Kód: BD2200
Akcia Novinka Tip Výpredaj
Neohodnotené
€228,45 –36 %
Prsný scan (breast scan)
€228,45 –36 % €143,99
Na sklade (>5 ks)
Včasné odhalenie prsných abnormalít je kľúčom k diagnostike rakoviny prsníkov. Prsný Scan poskytuje nový pohľad na prsia.

Detailné informácie

Všetok tovar máme SKLADOM
Všetok tovar
máme SKLADOM
Zákaznícka linka
Zákaznícka linka
+420 546 223 234
Záruka výmeny alebo vrátenia tovaru
Záruka výmeny
alebo vrátenia tovaru

Podrobný popis

Breast scan (prsný scan) je zdravotne nezávadný a dobre fungujúci výrobok pre ženy. Jedná sa o produkt, ktorý Vám umožňuje nahliadnuť dovnútra Vašich pŕs a pochopiť ich základnú štruktúru. Prsný scan Vám zaistí nový pohľad na Vaše prsia. Prsný scan svieti najnovšou LED technikou cez tkanivo prsníka, takže umožňuje vidieť vnútornú štruktúru prsníka a odhaliť potenciálne abnormality. Môžete sa lepšie dozvedieť, čo je pre Vás normálne, zaznamenať akékoľvek zmeny a cítiť tak väčšiu istotu, že sú Vaše prsia zdravé. Je nutné si uvedomiť, že Breast scan je pomocník pre domáce použitie a nenahradzuje mamograf. Kedykoľvek však objavíte akúkoľvek abnormalitu alebo tieň na prsníku, odporúčame Vám okamžitú konzultáciu s Vaším doktorom.

Základné informácie:

Breast scan je jednoduchý a ľahký produkt pre použitie.

Aj keď je Breast Scan hodnotná pomôcka, nedokáže detekovať všetky pozície a typy abnormalít v prsníkoch. Breast scan NIE JE DIAGNOSTICKÝ PRÍSTROJ!

Breast scan NIE JE NÁHRADOU ZA MAMMOGRAFICKÝ SCREENING !

Breast scan by mal byť používaný ako časť bežného vlastného vyšetrenia prsníkov (BSE)!

Ženám, ktoré sú objednané/pozvané na rutinný screening prsníkov je veľmi doporučené na toto vyšetrenie ísť.

Breast scan je pre domáce použitie a nenahradzuje mamogra. Kedykoľvek objavíte akúkoľvek abnormalitu alebo tieň na prsníku, veľmi odporúčame okamžitú konzultáciu s Vaším doktorom.

Breast Scan môže objaviť potenciálne abnormality, ktoré sa následne zmenia do normálneho stavu alebo potrebujú minimálnu intervenciu. (napr. cysty naplnené krvou a hematómy, vyzerajú ako tmavé oblasti). Avšak odporúčame pri akýchkoľvek signáloch navštíviť doktora.

Breast Scan nie je vhodný pre dojčiace matky.

Breast Scan môže byť použitý ženami s implantátmi.

Ak máte akékoľvek pochybnosti, konzultujte ich s Vašim doktorom.

Červené LED svetlo:

Súčasťou Breast Scan je dotykový senzor pre zaistenie toho, aby svetlo išlo na plný výkon len behom priameho kontaktu s pokožkou. Vyvarujte sa priameho pohľadu do prsného scanu a to pri akomkoľvek nastavení jasu. Nespôsobí permanentné poškodenie zraku, ale môže mať dočasný oslňujúci efekt. Breast Scan emituje svetlo vo viditeľnom spektre. Je kompletne bezpečné a nespôsobí žiadne poškodenie kože alebo tkaniva prsníkov. Z dôvodu výkonu svetla, sa produkt ľahko zahreje behom použitia. Mierne zahriatie však nenaznačuje žiadny problém v prístroji.

Princíp fungovania prístroja Breast Scan

Breast Scan je vytvorený tak, aby zaistil maximálnu transmisiu LED svetla cez prsné tkanivo. Len malá časť LED svetla prejde cez prsné tkanivo kompletne, preto je potrebné používať prístroj vo veľmi tmavej miestnosti. Červené LED svetlo je vytvorené tak, aby dávalo optimálny kontrast a umožnilo vidieť maximálne množstvo detailov. Svetlo je vo viditeľnom spektre, a tak je možné ho používať podľa potreby a bez akýchkoľvek škodlivých vedľajších účinkov. Červené LED svetlo je absorbované červenými krvinkami v prsníku. Preto cievy vypadajú ako tmavé linky. To umožní vidieť taktiež kapiláry a žľazy.

Viac informácií v priloženom návode k použitiu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: