Prsné gélové vložky Breast Soother

Kód: BS1020
Neohodnotené
€18,88
Vypredané
Vložky Breast Soother sú praktickým pomocníkom predovšetkým na začiatku kojenia a pri úprave laktácie, kedy Vám prinesú poznateľnú úľavu pomocou ochladzovania alebo nahrievania bolestivých pŕs. Boli špeciálne navrhnuté tak, aby boli poddajné tvaru Vašeho prsníka, s výrezom na bradavku. Sú mäkké, priliehavé, jemné na povrchu. Majú jednoduché použitie. Diskrétne ich umiestnite do Vašej dojčenskej podprsenky. Slúžia k opakovanému použitiu. Gél obsiahnutý vnútri vložky má unikátne vlastnosti, ktoré umožňujú terapiu teplom a terapiu chladom.

Detailné informácie

Všetok tovar máme SKLADOM
Všetok tovar
máme SKLADOM
Zákaznícka linka
Zákaznícka linka
+420 546 223 234
Záruka výmeny alebo vrátenia tovaru
Záruka výmeny
alebo vrátenia tovaru

Podrobný popis

Vložky Breast Soother sú praktickým pomocníkom predovšetkým na začiatku kojenia a pri úprave laktácie, kedy Vám prinesú znateľnú úľavu pomocou ochladzovania alebo nahrievania bolestivých pŕs. Boli špeciálne navrhnuté tak, aby boli poddajné tvaru Vášho prsníka, s výrezom na bradavku. Sú mäkké, priliehavé, jemné na povrchu. Majú jednoduché použitie. Diskrétne ich umiestnite do Vašej dojčenskej podprsenky. Slúžia k opakovanej spotrebe. Gél vnútri vložky má unikátne vlastnosti, ktoré umožňujú terapiu teplom a terapiu chladom.

Balenie obsahuje dve mäkké gélové vložky a puzdro pre uchovanie.

Pre dosiahnutie maximálneho komfortu po pôrode, používajte Breast Soother spolu s popôrodnou gélovou vložkou Femé Pad®, poskytujúcou okamžitú úľavu pri popôrodných poraneniach vo vaginálnej a rektálnej oblasti.

Kedy Breast Soother pomáha?

Kojenie je prirodzený proces, vďaka ktorému Vaše bábätko dostane nevyhnutné živiny a pasívnu imunitu, ktorú potrebuje, aby prospievalo. Rovnako podporuje väzbu medzi Vami a Vaším bábätkom. V niektorých prípadoch však môže dôjsť k pocitu citlivosti a bolestivosti v oblasti pŕs. Breast souher Vám pomocou terapie teplom a terapiou chladom poskytne úľavu od napätia, tlaku, opuchu, bolestivosti a citlivosti Vášho poprsia.

 1. Priloženie dieťaťa k prsníku
  Pri zlom priložení dieťaťa k prsníku, môže dôjsť k drobnému zraneniu, trhlinkám na bradavke a celkovému pocitu diskomfortu a bolestivosti pŕs. To je najčastejší dôvod, prečo ženy prestávajú dojčiť. Obráťte sa na Vašu pôrodnú asistentku či laktačnú poradkyňu, ktorá Vás zoznámi so správnymi polohami prikladania dieťaťa k prsníku a pomôže Vám vyvarovať sa tak prípadných poranení.
 2. “Naliate poprsie”
  Štvrtý až piaty deň po pôrode môže dôjsť k pocitu tvrdých, horúcich a citlivých prsníkov, čo môže komplikovať dojčenie. To je pomerne obvyklý jav u väčšiny matiek, ktoré je spôsobené zvýšeným prekrvením a tekutinami v prsnom tkanive. Tento problém je len dočasný a pominie obvykle behom 24-48 hodín.
 3. Zablokované mliečne kanáliky
  Zablokované mliečne kanáliky môžu spôsobiť unikanie mlieka do okolitého tkaniva prsníkov, čo môže následne zvyšovať riziko rozšírenia zápalu prsných žliaz (Mastitíde). Vaše poprsie môže miestami začervenať, stvrdne a je veľmi citlivé na dotyk. Často býva sprevádzané horúčkou. V prípade, že príznaky pretrvávajú, vyhľadajte pomoc u Vašej pôrodnej asistentky, lekára či Vašej laktačnej poradkyne.
 4. Odstavenie od dojčenia
  Neskôr, pri prechode na polotuhú stravu môžete zistiť, že produkujete viac mlieka, ako je potrebné, čo môže opäť spôsobiť zatvrdnutie a citlivosť Vášho poprsia.

Vložky Breast soother boli špeciálne navrhnuté tak, aby Vám poskytli maximálny komfort a úľavu pri akýchkoľvek vyššie spomenutých problémoch s prsiami, ktoré môžu pri kojení nastať. Štúdie preukázali, že zahrievanie a chladenie prsníkov zmierňuje Váš diskomfort a zároveň neohrozuje tvorenie mlieka. Úľava pomocou prsných gélových vložiek Breast soother je bezpečná a prirodzená metóda.

Použitie Breast Soother

ÚĽAVA CHLADENÍM

Vhodné pre použitie medzi kojením, za účelom úľavy od bolesti, opuchu, či zápalu spôsobenom naliatím, bolestivým poprsím, alebo pri Mastitíde (zápal prsných žliaz).


Pred použitím umiestnite vložky v ochrannom plastovom obale, približne na jednu hodinu do chladničky. Potom priložte na boľavé poprsie, tehotenská podprsenka ich diskrétne udrží na správnom mieste. Vložku aplikujte minimálne na 10 minút, maximálne na 20 minút.

ÚLAVA TEPLOM

Vhodné ku zvýšeniu prietoku mlieka pri ťažkých, naliatých prsníkov, pri zápale prsných žliaz alebo pri zablokovaných mliečnych kanálikoch. Použite pred kojením či pred použitím odsávačky.


Pred použitím umiestnite vložky do misy s teplou vodou na 5 - 7 minút, potom ich osušte papierovým obrúskom. Priložte na boľavé poprsie, tehotenská podprsenka ich diskrétne udrží na správnom mieste. Vložku aplikujte minimálne na 10 minút, maximálne na 20 minút.

INŠTRUKCIE

Po zakúpení a po každom použití umyte výrobok v teplej mydlovej vode a osušte ho papierovým obrúskom.

Varovanie:

 • Nechlaďte výrobok v mrazáku, iba v chladničke, príliš nízka teplota nie je vhodná pre Vaše prsia.
 • Nezohrievajte vložky na panvici ani v mikrovlnnej rúre.
 • Nesterilizujte parou alebo v mikrovlnnej rúre.
 • Nepokladajte na horúce povrchy, vložky neprepichujte.
 • Neskladujte na priamom slnku alebo blízko zdroja tepla, môže dôjsť k poškodeniu výrobku.
 • Vyvarujte sa kontaktu výrobku s rozpúšťadlami, môže dôjsť k poškodeniu výrobku.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Pred každým použitím vložky dôkladne prehliadnite, v prípade známok trhlín vyhoďte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: